God of War Ragnarok

تاریخ انتشار:

God of War: Ragnarok دنباله مورد انتظار بازی God of War 2018 است و در تاریخی که هنوز تایید نشده در سال 2022 برای PS5 و PS4 عرضه می شود.

در آخرین فصل از خط داستانی اسکاندیناوی این سری، God of War: Ragnarok چند سال پس از وقایع God of War 2018 اتفاق می‌افتد و کریتوس و یک آترئوس نوجوان در حال مبارزه برای بقا در راگناروک (آخرالزمان) هستند.

از زمان معرفی بازی در سپتامبر 2020، ما مطلقاً از جزئیات بازی بعدی God of War مطلع نشده ایم، اما تریلر منتشر شده در سپتامبر 2021 نگاهی هیجان‌انگیز به گیم‌پلی و دنیای درون‌بازی به ما میدهد. اکنون که در سال انتشار بازی هستیم، انتظار داریم در ماه های آینده جزئیات بیشتری از جمله تاریخ انتشار نهایی که بسیار مهم است را دریافت کنیم.

در حالی که منتظریم تا تاریخ انتشار دقیق بازی God of War: Ragnarok منتشر شود. به سراغ جزئیات بیشتر در مورد آنچه کریتوس و آترئوس در ماجراجویی آتی خود با آن روبرو خواهند شد، میرویم.

تاریخ انتشار بازی God of War: Ragnarok

داستان (Story):

تریلر جدید God of War Ragnarok به ما ایده خوبی درباره انتظارات از داستان داد. سال‌ها از پایان God of War 2018 می‌گذرد، آترئوس بزرگتر شده و اعتماد به‌نفس‌ بیشتری دارد. همچنین ژن‌های غول پیکرش (Giant Genes) شروع به نمایان شدن کرده‌اند.

پدر و پسر با هم باید با راگناروک قریب الوقوع روبرو شوند که با دشمنانی که در 2018 God of War ساخته بودند مانند فریا و دشمنان جدیدی مانند ثور مقابله کنند.

داستان در سراسر نه قلمرو اتفاق می افتد. شما فقط به شش قلمرو در 2018 God of War دسترسی داشتید. و حالا سه قلمرو Vanaheim، Svartalfheim و Asgard به نقشه گسترده این بازی اضافه میشوند.

این تریلر همچنین شخصیت‌های جدید جذابی مانند آنگربودا را معرفی می‌کند که سازنده بازی سانتا مونیکا می‌گوید «یکی از آخرین غول‌های باقی‌مانده» است. آن مرد بزرگ در پایان تریلر؟ او تیر (Tyr)، پسر اودین، برادر ناتنی ثور و بالدور است، که توسط پدرش زندانی شده است و به احتمال زیاد می‌خواهد با پدرش تسویه حساب کند.

داستان بازی و معرفی شخصیت هایی مانند ثور و تیر

متن زیر حاوی اسپولیر داستان بازی 2018 God of War میباشد.

هشدار آخر متن حاوی اسپویلر میباشد.

در پایان بازی 2018 God of War، کریتوس و آترئوس، متوجه می‌شوند که فی(Faye)، خانم کریتوس، در واقع غولی به نام لاوفی (Laufey) بوده که آترئوس را نیمه خدا و نیمه غول و با نام لوکی(Loki) ساخته است. بله،همان لوکی معروف، یکی از اساطیر اسکاندیناوی که اغلب به عنوان خدای شیادی و حقه بازی (Trickster) به تصویر کشیده می شود، که توانایی های تغییر شکل (Shape Shifting) دارد.

اخبار حواشی و اطلاعات درمورد خدای جنگ راگناروک

God of War با اسطوره‌های اسکاندیناوی بسیار سریع و آزاد بازی کرد، اما توانست نکاتی را در مورد آنچه در خدای جنگ راگناروک در راه است ارائه دهد.

منبع PlayStation

  • حمید کاشفی
  • ۱۴۰۱-۰۱-۰۹
  • 389 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه