Call of Duty: Modern Warfare 2 رکورد های فروش این فرنچایز را شکست.

Activision و Infinity Ward امروز یک نقطه عطف بزرگ را جشن می‌گیرند، زیرا آمار فروش قابل‌توجهی برای Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر شده است. گفته میشود که این بازی پرطرفدار از زمان عرضه آن در ده روز پیش تاکنون از یک میلیارد دلار فروش در سراسر جهان عبور کرده است.

این یک رقم بسیار چشمگیر با استانداردهای هر کمپانی و شرکت بازی سازی میباشد، اما این واقعیت که بازی به این سرعت به نقطه عطف رسیده است نشان میدهد که موفقیت این فرنچایز نهفته در فرمول بازی فعلی میباشد.

این عنوان از نظر ظاهری موفقیت بزرگی در بین طرفداران فرنچایز و تازه واردان به حساب می آید، به طوری که بازیکنان بیش از 200 میلیون ساعت زمان بازی را در پلتفورم های ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی دارند.

آمار و ارقام جدید منتشر شده نشان می‌دهد که بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 پردرآمدترین بازی امسال است، اگرچه هنوز به اندازه بازی GTA V که فروش 1 میلیارد دلاری را در سه روز اول انتشار تجربه کرد، بزرگ نیست. اما با این حال موفقیت بزرگی برای Activision و Infinity Ward به حساب می آید.

پیش از این، رکورد فروش فرنچایز Call of Duty متعلق به Call of Duty: Black Ops 2 بود که در سال 2012 در 15 روز اول پس از عرضه اولین میلیارد دلار خود را به دست آورد.

این بازی احتمالاً با انتشار Warzone 2.0 که قرار است در 16 نوامبر عرضه شود، شاهد افزایش فروش دیگری خواهد بود. مدیر کل فرنچایز Call of Duty، یوهانا فاریس، نیز در گفتگو با Business Wire به اشتراک گذاشته است. سیل حمایت باورنکردنی که Modern Warfare 2 را هدایت می کند، بازتاب مستقیم انرژی و اشتیاق جامعه طرفداران سری بازی Call of Duty است.

منبع: Gameranx

  • حمید کاشفی
  • ۱۴۰۱-۰۸-۱۷
  • 196 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه