تاریخ انتشار بازی Marvel’s Spider-Man 2 ممکن است سال 2023 باشد. شاید به نظر دور باشد، اما Insomniac از زمانی که اولین بازی Spider-man را در سال 2018 منتشر کرد،مشغول بوده است.

این استودیو نه تنها Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را برای PS5 منتشر کرد (که در کنار یک ریمستر از بازی اصلی منتشر شد، بلکه روی Ratchet & Clank: Rift Apart نیز سخت کار کرده است. –  یکی از بهترین بازی های PS5 در سراسر جهان است.) اکنون تصور می‌شود که Marvel’s Spider-Man 2 حدود یک سال است که در حال تولید است، بنابراین Insomniac زمان زیادی را برای ساخت دنباله‌ای ارزشمند در سال 2023 به خود اختصاص می‌دهد.

تاریخ انتشار بازی Marvel's Spider-Man 2

آیا Marvel’s Spider-Man 2 برای کنسول PS4 منتشر میشود ؟

Marvel’s Spider-Man به عنوان یک انحصاری PS5 طراحی شده است.

در حالی که برخی از بازی‌های استودیوی پلی‌استیشن چند نسلی منتشر کرده‌اند  Horizon Forbidden West، Spider-Man: Miles Morales، God of War: Ragnarok اما برای Marvel’s Spider-Man 2 چنین پشتیبانی‌ای توسط دارنده پلتفرم تایید نشده است.

در عوض، Insomniac می‌گوید که هیجان‌زده است که «از حداکثر قابلیت‌های کنسول را در یک ماجراجویی که «به سفر پیتر پارکر و مایلز مورالس ادامه می‌دهد» استفاده کند. با توجه به اینکه Ratchet & Clank: Rift Apart یک نسخه انحصاری PS5 بود، منطقی است که استودیو تمرکز خود را به کنسول نسل جدید معطوف کند زیرا در تلاش است تا مرزهای بازی های اکشن ماجراجویی سوم شخص را جا به جا کند.

چه استودیویی در حال توسعه Marvel’s Spider-Man 2 است؟

Marvel’s Spider-Man 2 توسط تیم برنده جوایز Insomniac که مسئول Marvel’s Spider-Man 2018 هستند، ساخته می شود. برایان اینتیهار (Bryan Intihar) به عنوان کارگردان خلاق و رایان اسمیت (Ryan Smith) به عنوان کارگردان بازی بازگشته است. این دو سال ها تجربه همکاری بین خود دارند و روی عناوین زیاد از جمله سری Resistance گرفته تا Ratchet & Clank و Sunset Overdrive کار کرده‌اند.

یوری لوونتال (Yuri Lowenthal) و ناجی جتر (Nadji Jeter) قرار است به ترتیب در نقش پیتر و مایلز ایفای نقش کنند. به نظر می رسد تیم خلاقی که به منتشر کردن Spider-Man: Miles Morales کمک کرد، اکنون توجه خود را به پروژه دیگر Insomniac، Marvel’s Wolverine معطوف کرده است.

شخصیت منفی های بازی Marvel’s Spider-Man 2

شخصیت های شرور بازی Marvel's Spider-Man 2

تنها یک شخصیت شرور مرد عنکبوتی 2 مارول تا کنون تایید شده است و آن Venom است. البته که ونوم است. یک شریک جنگی قدیمی شخصیت Spider-Man، این بار توسط تونی تاد صداپیشگی می‌شود. بازیگر افسانه‌ای که شاید بیشتر به خاطر بازی وحشتناکش در نقش Candyman شناخته می‌شود.

نکته اینجاست که یک ونوم با سوخت سمبیوت تنها تهدیدی که مرد عنکبوتی با آن مواجه است نخواهد بود. Insomniac به طور خاص به “شرورهایی که سعی می کنند پیتر و مایلز را شکار کنند” اشاره کرده است. بین بازی‌های 2018 و 2020، سرکش‌های زیادی وجود دارد که می‌توانند وارد بازی شوند. مارمولک و گرین گابلین محتمل‌ترین آنها هستند. اگرچه تریلر رونمایی با یک مونولوگ درباره شکوه شکار آغاز می‌شود… ممکن است که شاهد حضور شخصیت شرور Kraven: The Hunter در این عنوان باشیم.

قهرمانان بازی Marvel’s Spider-Man 2

Insomniac می‌گوید که می‌خواهد با ، Marvel’s Spider-Man 2 “داستان قانع‌کننده‌ای را ارائه دهد، داستانی جدی و تاریک اما پر از احساسات و کمی طنز که عمیقاً در زندگی شخصیت ها پشت نقاب فرو می‌رود.” در دو بازی موجود، پیتر (هشت سال از وقتی که قدرتهاشو به دست آورده میگذره) و مایلز (که هنوز تازه کار، اما نشان داده‌ که توانایی زیادی برای دفاع از شهر دارد.) را دیده‌ایم که نشان می‌دهند می‌توانند در زمانی که نیویورک به آن بیشتر نیاز دارد محافظت کنند. . آنچه جالب خواهد بود این است که آیا هر دو قهرمان می توانند در یک شهر مشترک باشند یا اینکه تفاوت های ایدئولوژیک آنها را از هم جدا می کند؟.

تاریخ انتشار بازی Spider-man 2

مهارت ها و لباس ها (Suits & Skills)

با توجه به میزان شخصی سازی دو عنوان Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales با محتوای اضافی، خوب است که بشنویم که استودیوی Insomniac واقعاً سخت در حال کار روی لباس ها و توانایی های جدید برای این عنوان است. اینکه آنها چه خواهند بود در این مرحله اولیه یک سوال باز باقی می ماند. رایان اشنایدر، رئیس استراتژی فرنچایز Insomniac، گفته است که:

تریلر فقط ذره ی کوچیکی از توانایی ها و لباس های جدیدی که قهرمانان ما به دست خواهند آورد، را به مخاطبین نشان داده است.

مهارت ها , لباس ها و شخصی سازی

آیا Marvel’s Spider-Man 2 از حالت Co-Op پشتیبانی میکند؟

لحظه ای که Insomniac، پیتر پارکر و مایلز مورالس را در حال مبارزه در کنار یکدیگر در تریلر رونمایی نشان داد، شایعات وجود حالت Co-Op برای Marvel’s Spider-Man 2 در سراسر اینترنت پخش شد. درک اینکه چرا بازیکنان این قابلیت را می‌خواهند آسان است. چرخیدن در شهر با یک دوست بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود. اما استودیو ظاهرا تأیید کرده است که Marvel’s Spider-Man 2 تنها یک بازی تک نفره خواهد بود. در یک پست آشکار در بلاگ پلی استیشن، رایان اشنایدر، رئیس استراتژی فرنچایز Insomniac، از زبان زیر استفاده کرد:

“ما بسیار هیجان زده هستیم که سفر پیتر پارکر و مایلز مورالس را در حماسی ترین ماجراجویی تک نفره آنها ادامه دهیم.”

 

  • حمید کاشفی
  • ۱۴۰۱-۰۱-۰۷
  • 448 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه