Lies Of P یک بازی در سبک اکشن/نقش آفرینی مثل (Dark Souls-BloodBorne) است. که شما در آن نقش پینوکیو را بازی میکنید و به دنبال پدر ژپتو میگردید.

استودیوی Neowiz و Round8 که با یک تریلر شیک و غیرقابل انکار جذاب عنوان Lies Of P را معرفی کرد، تجربه بازی در نقش پینوکیو در جهانی تاریک را برای پلی استیشن 5، ایکس باکس و رایانه های شخصی (PC) به ارمغان می آورد.

در Lies of P، شما در نقش پینوکیو در دنیایی بازی می کنید که انسانیت در آن گم شده است. منظره شهری اطراف شما به یک کابوس تبدیل شده است و شما باید پدر ژپتو را پیدا کنید تا اسرار جهان را کشف کنید.

داستان این عنوان از رمان معروف کارلو کولودی الهام گرفته شده است و هیچ شباهتی به برداشت دیزنی از داستان پینوکیو ندارد.

آقای جیوون چوی کارگردان این بازی درباره داستان این عنوان میگوید:

ما مدتی است که به فکر بازگویی داستان پینوکیو به روش خودمان هستیم. دروغ های P نقطه اوج رویاها و کابوس های ماست. این قطعاً نسخه‌ای از این داستان کلاسیک است که قبلاً هرگز ندیده‌اید.

برای ما، پینوکیو همیشه یک داستان تیره و تاریک از دروغ هایی بوده است که برای گذراندن در دنیایی که همیشه سیاه و سفید نیست می گوییم.منتظر باشید چون در ماه های آتی بیشتر از محیط داستان و گیم پلی بازی را به شما نشان خواهیم داد.

در این عنوان شبیه به Dark Souls، با حریفان وحشتناک روبرو خواهید شد و دنیای تاریکی را با الهام از دوران بل اپوک کشف خواهید کرد.این بازی شهری فروریخته را به نمایش می‌گذارد که زمانی پر رونق و پر جنب و جوش بوده است.

Lies of P News

در اینجا چیزی است که ممکن است انتظار نداشته باشید. از آنجایی که شما در نقش پینوکیو بازی می کنید، یکی از مفاهیم اصلی در بازی دروغ گفتن است. بسته به دروغ هایی که در طول بازی می گویید، پایان بازی متفاوت خواهد بود.

در حالی که ما نمی دانیم که مبارزات و مکانیک در این زمان چگونه انجام می شود، یک سیستم ساخت سلاح وجود دارد که به بازیکنان اجازه می دهد سلاح ها را با یکدیگر ترکیب کنند تا سلاح های جدید بسازند.

همچنین سیستم‌های مهارتی وجود دارند که به این واقعیت کمک می‌کنند که پینوکیو یک عروسک است و به او اجازه می‌دهد تا قسمت‌هایی از بدنش را برای به دست آوردن ویژگی‌ها و توانایی‌های جدید عوض کند.

آیا به این داستان تاریکی، دروغ و فریب علاقه دارید؟ آیا شما هیجان زده هستید که به عنوان یک عروسک مکانیکی بازی کنید که هر کاری برای تبدیل شدن به انسان انجام می دهد؟

این بازی قرار است در سال 2023 میلادی منتشر شود ولی هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی انتخاب نشده است.

  • حمید کاشفی
  • ۱۴۰۱-۰۲-۱۵
  • 553 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه